To już 30 lat!

W 2023 roku z dumą świętujemy jubileusz 30-lecia działalności firmy HYDRO-MARKO.

Nieprzerwanie od 30 lat jesteśmy obecni na polskim rynku. Minione lata to nie tylko historia systematycznego, konsekwentnego rozwoju,  ale także budowania trwałych relacji, inspirowania i motywowania Państwa do rozwoju i realizacji zamierzonych celów.

Z tej okazji chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie i podziękować klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym, z którymi przez wiele lat budowaliśmy relacje biznesowe. To dzięki Państwu, możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Obchody 30-lecia działalności

Obchody uroczystości miały miejsce w Folwarku Konnym Hermanów.  W  części oficjalnej  krótkie przemówienie wygłosiła Pani Prezes Maria Pluta. Następnie uhonorowano wieloletnich współpracowników firmy. Jesteśmy dumni z osób, które w zespole pracują z nami ponad 20 lat. Po przemówieniach nastąpiły zdjęcia, a następnie wspaniały poczęstunek i zabawa. Na tak zachwycającym wieczorze nie mogło oczywiście zabraknąć konkurencji i nagród. Każdy z uczestników otrzymał wygrany los i z fantastycznym prezentem wrócił do domu.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, z którymi wspólnie podejmowaliśmy wiele wyzwań i poprzez zaangażowanie i kreatywność z sukcesem zrealizowaliśmy wiele wytyczonych celów. Dzięki Wam nasza firma mogła się z sukcesem rozwijać.